На фото родина Васмут, засновники компанії ПетКайнд Пет Продакт Інк.

Вітаємо у нашій родині ПетКайнд!

Коли ми ще були дітьми, наша Мама займалась вихованням собак чемпіонів у власному родинному розпліднику. В цій справі здоров’я породи та кондиція собак вкрай важливі.

Ми жили та гралися разом з нашими собаками – вони були нашою родиною та друзями. Годуючи та опікуючись ними ми почали розуміти кожну деталь від якої залежить їх щастя, здоров’я та добробут.

Тому, ідея створювати корми ПетКайнд для собак прийшла до нас природно, як щось само собою зрозуміле. Унікальне виховання та оточення в якому ми зростали дітьми дало нам бачення безкомпромісних стандартів та визначили наш підхід до створення консервів ПетКайнд: пошуку оригінальних та виняткових інгредієнтів та інновації з додаванням зеленого рубця (green tripe).

Наші канадські інгредієнти: яловичина, яловичий рубець, рубець бізона, індичка, качка, курка, дикий лосось.

Інгредієнти з Нової Зеландії: рубець оленя, рубець ягняти, ягня, оленина.

родина Васмут, засновники компанії ПетКайнд Пет Продакт Інк.

Наша філософія

Це все про інгредієнти

Коли ми прийняли рішення створювати консерви ПетКайнд, ми замислились про інгредієнти, які б говорили про раціони голосніше за нас, ось чому зелений рубець - це основа наших раціонів.

Нашою незмінною філософією завжди було виготовлення консерв найвищої якості з неперевершених інгредієнтів та винятковою поживністю.

Зелений рубець - це основа наших раціонів

Зелений рубець – це інгредієнт, що лежить в основі при створенні всіх консерв PetKind з 2001 року. Ми знаємо який неймовірний вплив має цей високопоживний продукт на якість життя наших обожнюваних вихованців. Ми використовуємо рубець бізона, яловичий та ягняти. Всі інгредієнти надходять до нас від перевірених постачальників, пройшли перевірку та визнані придатними для споживання в їжу людям Канадським агентством перевірки продуктів харчування CFIA (Canadian Food Inspection Agency).

На цьому ми не зупиняємось

В PetKind ми завжди шукали лише найкращі інгредієнти – це нас надихає!

Наприклад, дикий лосось для наших рецептур виловлюють в північно-західній частині Тихого океану.

Ми не додаємо картоплі, зерна, сої, кукурудзи чи пшениці, тому наші консерви не містять глютену та мають низький глікемічний індекс.

Ми пишаємось тим, що всі наші консерви на 100% виготовляються в Канаді.

Наше прагнення та те чого ми бажаємо всім серцем – це підтримувати наших клієнтів здоровими, активними та сповненими життя.

Наші канадські інгредієнти: яловичина, яловичий рубець, рубець бізона, індичка, качка, курка, дикий лосось.

Інгредієнти з Нової Зеландії: рубець оленя, рубець ягняти, ягня, оленина.

родина Васмут, засновники компанії ПетКайнд Пет Продакт Інк.